Mariobet Ödeme Yapıyor mu?

mariobet

Mariobet ödeme yapıyor mu konusunda üye olmak isteyenler bilgi sahibi olmak istiyor. Biz de sizler için sitenin para çekme seçenekleri ve yöntemleri hakkında araştırma yaptık. Sitenin finans birimleri ile yaptığımız görüşmelerin sonucunda ödeme seçeneklerinin ve limitlerinin neler olduğu konusunda bilgi sahibi olduk, bahis forumlarında da üyeler tarafından yapılan yorumlara göre sitenin çekim konusunda ne kadar hızlı olduğunu ve para çekme işlemlerinin kaliteli bir şekilde tamamlandığını anladık. Yazımızda derlediğimiz tüm bilgileri sizler ile paylaşacağız.

Mariobet Ödeme Bilgileri

Mariobet ödeme yapıyor mu sorusuna ilk olarak kurallardan başlamak istiyoruz. Evet, site ödeme yapıyor, ancak belirtilen para çekme kurallarına uyan kullanıcılar platform üzerinden rahat bir şekilde ödeme alabiliyor ve sorun yaşamıyor. Kurallar herkesin eşit olarak ödeme alabilmesi için belirlenmiştir ve üyelerin daha güvenilir bir şekilde çekim yapmalarını sağlıyor. Öncelikle üyelerin sisteme tanıtacakları hesaplarının kendilerine ait olması şartı aranıyor, aileden bir kişi bile olsa para çekim işlemleri farklı bir hesaba kesinlikle olmuyor. Üyeler yatırım yaptıktan sonra en az 2 saat geçmesi gerekiyor ki çekim talebi verebilsin. Çekim için de siteye aktarılan miktarın elbet bir kere kullanması gerekiyor.

Site Belge İstiyor mu?

Mariobet para çekme belgeleri bazı çekim işlemleri için sizlerden talep edilebilir. Site tarafından sizlerden belge talep edilmesinin sebebi çekimlerin sizler tarafından yapıldığına emin olmak için isteniyor. Çekimlerinizi yaparken kimlik fotokopisi ve ikametgah adresinin fotokopisini mutlaka göndermeniz gerekiyor.

Mariobet Para Çekme Seçenekleri ve Limitleri

Sitenin en çok merak edilen bölümü ise para çekim işlemlerinde kullanıcıların hangi seçenekleri kullanacakları ve hangi limitlerde çekim yapabilecekleri oluyor. Aşağıdaki bankacılık sistemleri ve sanal hesapların tamamı sayesinde gün içerisinde çekim taleplerinizi verebilirsiniz.

  • Montra Papara, Kripto ödeme sistemi ve aynı yöntemin BankTransfer seçeneklerinde 200 TL en az çekim, 24 saat içerisinde 25.000 TL max. Çekim yapabilirsiniz.
  • Banka transferi, ATM’den transfer, Papara, Süper hızlı havale, Süper hızlı Papara, MeFeTe kullanarak min. 200 TL 24 saatte max. 25.000 TL

Mariobet ödeme yapıyor mu sorularınızı böylelikle hem çekim kuralları yönünden hem de çekim işlemleri için gerekli olan kurallar yönünden cevaplamış olduk, keyifli zamanlar diliyoruz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*